OÜ BLUERAY tunnistab külastajate isikuandmete kaitse tähtsust ja selleks oleme andmekaitsetingimused siia koondanud, et anda teile olulist teavet meie privaatsuspõhimõtete kohta. Kasutame veebilehel asjakohaste pakkumiste tegemiseks reklaami- ja analüüsitehnoloogiaid (sh küpsiseid).

Selle veebilehe kasutamise jätkamisega, nõustute selle veebilehe reklaami- ja analüüsitehnoloogiate (sh küpsiste) kasutamisega. Oma nõusoleku võite tühistada igal ajal, muutes oma veebilehitseja seadeid ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebilehed korrektselt töötada ja kõik teenused ei pruugi olla kättesaadavad.

BLUERAY töötleb isikuandmeid, mis on saadud otse isikult (ees- ja perekonnanimi, isikukood, e-posti aadress, telefoninumber, isikut tõendava dokumendi number ja koopia/foto) ning internetiandmeid (kasutusseansiandmed, küpsised, veebilehe logiandmed ja IP aadressid).

Isikuandmete töötlemise eesmärgiks on nõustamisteenuse osutamine, VR-seadmete laenutamisteenuse osutamine, infokirjade saatmine ja kliendi rahulolu uuringute läbiiviimine, kliendi andmebaasi pidamine, ostu-ja müügiarvete töötlemine ning kehtivatest õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine.

VR-seadmete laenutamisel tuvastame laenutuspunktis kasutaja isikut tõendava dokumendi alusel ning teeme dokumendist koopia/foto.

Kui külastajad jätavad veebilehele kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

Külastaja e-postiaadressi põhjal loodud anonüümne tekstijada (räsi), võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari andmekaitsetingimused leiad siit: https://automattic.com/privacy/. Peale kommentaari heakskiitmist on sinu profiilipilt kommentaari juures avalikult nähtav.

Kui külastaja laadib veebilehele üles pilte, tuleks vältida asukohainfo (EXIF GPS) salvestamist piltidesse. Veebilehe külastajad võivad pildid alla laadida ja saada nii kätte kogu neis sisalduva asukohainfo.

Küpsiseid kasutame anonüümse ja üldistatud statistika kogumiseks veebilehe külastajate arvu kohta, samuti jälgida ja mõista e-posti/Facebooki kampaania tõhusust ning pakkuda sihitud reklaame,  infot kuidas veebilehte kasutatakse, selleks, et muuta veebilehti veelgi kasutajasõbralikumaks ja paremaks.

Kui lisad veebilehele kommentaari, võid valida enda nime, e-postiaadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, sest nii ei pea järgmise kommentaari juures sama infot uuesti sisestama. Need küpsised säilivad ühe aasta.

Selle veebilehe artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.

Analüütilised küpsised aitavad meil parandada oma tegevust ja mõõta reklaamikampaaniate eesmärgipärasust. Analüütiliste küpsiste abil kogutud teave on üldine ega ole isikupärastatud.

Isikuandmeid kogutakse täpselt ja selgelt kindlaksmääratud ning õiguspärastel eesmärkidel ning neid ei töödelda hiljem viisil, mis on nende eesmärkidega vastuolus. Isikuandmeid säilitatakse kujul, mis võimaldab isikuid tuvastada ainult seni, kuni see on vajalik selle eesmärgi täitmiseks, milleks isikuandmeid töödeldakse. BLUERAY hävitab ja/või kustutab turvaliselt kõik isikuandmed, mille säilitamiseks eesmärk puudub või säilitustähtaeg on möödunud.

Dokumendi koopiaid säilitatakse VR-seadme komplekti tagastamise ja korrashoiu kontrollimiseni.

Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

Seadusest tulenevad nõuded isikuandmete säilitamisele: raamatupidamise dokumente tuleb raamatupidamise seaduse alusel säilitada 7 aastat.

Kui sul on sellel veebilehel kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info kohta. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsufiltri abil.

Kõikide isikuandmete töötlemist puudutavate küsimuste, taotluste, murede või ettepanekutega palume võtta ühendust OÜ Blueray kontaktidel info@blueray.ee.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital