Ida-Virumaa avab uksed! Tule ja astu otse Seiklusmaale. Et külalisi avasüli tagasi tervitada, on 11 erinevat Ida-Virumaa ettevõtet kohaliku turismiklastri eestvedamisel taas seljad kokku pannud.
Igaüks neist on pannud välja toreda sooduspakkumise, mis kehtib märtsi lõpuni. Vaata pakkumisi idaviru.ee/talveseiklus.

Talveseikluste kampaania raames leidub talviselt mõnusaid külalislahkete hindadega pakkumisi nii õue- kui tubastele tegevustele. Palju on pakkumisi, mida saab teha koos pere kõige pisematega.
Muuda koolivaheaeg põnevamaks või üllata oma perekonda lõbusa nädalavahetusega!

Näiteks saavad kõik väikesed seiklejad kuni märtsi lõpuni Narva linnuse külastamisel auhinna. Perega
või sõpradega seiklemiseks mõeldud pakkumiste seas on veel näiteks Blueray virtuaalne ajarännak, mille raames saab keset tuisust veebruari jalutada päikselises ja kaunis Oru pargis ja lossis keset 1938. aasta juulikuud. Kõlab sürreaalselt, kas pole? VR-ajarännakuga saab kaasa veel eripakkumise Toila SPA Hotellist, kus saab just vaid ajaränduri tuusikuga proovida president Pätsi magusat üllatust Toila SPA Hotell restoranis Mio Mare. Toila SPA Hotellil on omakorda varuks Hea Tuju pakett, et oleks tore mulistada koos lastega või lihtsalt koos kaaslasega lõõgastuda. Kaevandusmuuseumis saab seigelda nii maa all kui võtta talvevõludest viimast tuubiga mäe peal. Kaevandusmuuseumisse on eriti mugav rongiga päeva veetma tulla. Kes mitmeks päevaks Kiviõli Seikluskeskusesse lumerõõme nautima tulevad, saavad end hiljem soojendada Everest Kiviõli Hosteli saunas või privaatses Karukella puhkemaja kuumaveetünnis, mis on ainult teie kamba päralt.

Ida-Virumaa on seiklusmaana teada-tuntud. Ida-Viru Ettevõtluskeskuse turismikoordinaator Kadri Jaloneni sõnul on seiklused suure hooga kasvama saadud. „Põnevaid seiklusi luuakse meil igal aastal üha enam. Tänavune talv on selleks eriti inspireeriv – tundub, et kogu Ida-Viru rahva seiklusvaim on täistuuridel. Meenutagem kas või Kaevandusmuuseumi lumekahuridušši!“ Toila SPA Hotelli direktor Jaak Pruunesil on väga hea meel võtta taas vastu külalisi, kes seda pikalt ootama on pidanud. „Talvel on palju põhjuseid Ida-Virumaale tulla, sest meil on muljetavaldav loodus ja head talispordivõimalused. Mida aga kusagil mujal kui Toila SPA Hotellis ei saa, on puhkus palmide ja päikese all – see kõik on päriselt olemas meie wellness-keskuses Orhidee.“

Sõbralike hindadega tervitavad peredega seiklejaid 11 erinevat restorani, kohvikut, muuseumi, majutusasutust jt:

 • Toila SPA Hotell
 • Blueray virutaalne ajaränna
 • Karukella puhkemaj
 • Narva linnu
 • Valaste puhkekül
 • Sillamäe muuseu
 • Vaivara Sinimägede muuseu
 • Eesti Kaevandusmuuseu
 • Everest Kiviõli Hoste
 • Iisaku Kihelkonna Muuseu
 • Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum

Vaata pakkumisi lähemalt idaviru.ee/talveseiklus.

Möödunud kuudel on Ida-Virumaa astunud mitmeid samme koroonaviiruse levimise takistamiseks. Ikka selleks, et piirkonda oleks taas turvaline külastada. Jaanuari lõpus algatas Ida-Viru turismiklaster ka sellekohase aktsiooni, mille raames tunnustati märgisega „Siin on turvaline“ neid klastri partnereid, kes järgivad koroonaviiruse levimise takistamiseks ettenähtud ohutusmeetmeid ja panustavad seega turvalise keskkonna loomisesse nii oma töötajatele kui külastajatele. Nii on külastajatel võimalik valida, missuguseid Ida-Viru kohti nad külastavad, mis omakorda on motiveerinud ettevõtteid üha enam viiruse tõkestamisse panustama. Ida-Viru Ettevõtluskeskuse turismikoordinaator Kadri Jaloneni sõnul on märgise peamine eesmärk luua turva-ja kindlustunnet nii külastajatele kui töötajatele.

Tere tulemast tagasi Ida-Virumaale!

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital