Suurimat rõõmu arvatakse tundvat inimest siis, kui ta saab seda teistega jagada – ehk teha rõõmust topeltrõõmu. Meie viime inimesi ajarännakutele ja võime kinnitada, et külastajate elevus pakub tõesti rõõmu ja annab uut hoogu.

2021. aastal avasime ajaaugus „VR Toila 1938“ järjekorras teise virtuaalse rännaku „Kadunud hiilguse jälgedes“ ning uudisena pakume ajarännakute juurde ka programmi „Erikülalised Oru pargis“. Parima seikluse žürii valis meie eriprogrammi parimaks uueks seikluseks peredele. Ida-Virumaa turismiklastri turunduse projektijuht Meelis Kuusk selgitusel tunnustati BLUERAY loodud seikluse “Erikülalised Oru pargis” puhul seikluse harivat aspekti ja kohaspetsiifilisust. „Žürii hinnangul on BLUERAY loonud hea seikluse tänapäeva infotehnoloogia ajastul, kus peale elamuse omandavad osalejad ka ajaloolisi teadmisi. Seetõttu soovitasid hindajad sellist ajaloo taaselustamist teisteski paikades rakendada,“ selgitas Kuusk.

Jõulude ajal juhtub imesi. Nii sajab valget lund ka juulikuises Oru pargis ja lossi suures saalis on pidurüüs kuusepuu. Suur tänu kõigile ajas rändajatele ja koostööpartneritele, et olete meiega seiklused kaasa teinud! Teie toeta ei suudaks me minevikku ellu äratada.

Kauneid pühi teile!
Egle ja Mairo

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital